Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Nieuws 7 apr 2025
Leestijd: 1 minuut

Het gaat beginnen: ex van Diddy getuigt onder eigen naam in explosieve rechtszaak

Cassie Ventura gaat in de openbaarheid getuigen tijdens de rechtszaak tegen haar ex-vriend Sean ‘Diddy’ Combs, die wordt verdacht van onder meer afpersing en sekshandel. De zaak tegen de Amerikaanse rapper in de federale rechtbank in New York start vooralsnog op 5 mei.

Diddy zit sinds september vorig jaar vast. Mede dankzij inspanningen van zijn ex-vriendin Cassie Ventura. Er zijn videobeelden van Diddy en Cassie, maar gek genoeg vindt Diddy dat daaruit vooral zijn onschuld blijkt. Of dat zo is, zal in de rechtbank blijken.

Cassie Ventura gaat getuigen tegen ex Diddy

“Slachtoffer 1 is bereid onder haar eigen naam te getuigen”, meldt TMZ. Cassie, die van 2007 tot en met 2018 een relatie had met Diddy, staat in de zaak bekend als Slachtoffer 1. Drie andere vermeende slachtoffers van de artiest willen tijdens het proces wel anoniem blijven.

De zangeres klaagde de rapper in november 2023 aan voor verkrachting, misbruik en mensenhandel. Een paar dagen na het indienen van de rechtbankpapieren schikte het voormalige stel. Daarna volgden echter meerdere aanklachten tegen Diddy, die alle aantijgingen steeds ontkent.

Vorig jaar publiceerde de Amerikaanse nieuwszender CNN een video met bewakingsbeelden uit een hotel uit 2016, waarop te zien is hoe Diddy zijn toenmalige vriendin schopte en aan haar kleren door de gang sleepte. Volgens Diddy zijn de beelden bewerkt, CNN ontkent dat.

Meer over de zaak van Diddy:

Meld je nu aan voor de NSMBL NEWS CLUB! 💘

Jij wilt vast nog meer juicy news, handige tips & tricks en hééél veel inspiratie ontvangen... toch?! Elke vrijdag in je mailbox.