Katy Perry reageert op kritiek na ruimtevaart
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F04%2F14.-NSMBL-HEADERS-79.png)
Vorige week ging Katy Perry samen met een groep vrouwen de ruimte in via Jeff Bezos’ ruimtevaartmaatschappij Blue Origin. Een actie die voor veel ophef zorgde, maar Katy laat van zich horen tijdens een concert in Mexico.
Bekende collega’s als Olivia Wilde en Emily Ratajkowski lieten van zich horen na de ruimtevaart van Blue Origin, die niet van wetenschappelijke aard was. Hun boodschap was duidelijk: ze zijn not amused.
Katy Perry spreekt zich uit over ruimtevaart met Blue Origin
Tijdens haar space-themed show op 23 april sprak de zangeres het publiek rechtstreeks aan met de vraag: “Has anyone ever called your dreams crazy?” Een duidelijke knipoog naar de kritiek die volgde op haar ruimtemissie. Ze haalde twee fans in blauwe astronautenpakken het podium op en grapte: “I want these gentlemen to come on stage because they are dressed like my most current timeline.”
Watch on TikTok
De vlucht – die ze ondernam met onder meer Gayle King en Lauren Sánchez – was voor Katy het vervullen van een langgekoesterde droom. “I’ve wanted to go to space for almost 20 years,” vertelde ze. Toch werd de missie niet door iedereen als pure vooruitgang gezien. Zo noemde Emily Ratajkowski de vlucht “not progress,” maar eerder een voorbeeld van hoe “we are absolutely living in an oligarchy.” Ook Olivia Wilde liet weten weinig onder de indruk te zijn van de ruimte-expeditie.
Katy Perry lijkt zich daar weinig van aan te trekken. In haar woorden, vlak voor de lancering: “I don’t have any time to be nervous; I ain’t got time to be worried… Space is going to finally be glam.”
Cilla (29): ‘Ik moet betalen voor een all-in bootfeest tijdens Koningsdag, maar ik drink niet’